Ohniska_sobota 25.5.2019 odpoledne

Najděte si místo, kterému jste nejblíž a nebo se vydejte na okružní jízdu Plzní!

1. Totem - Kaznějovská / Sousedský jarmark aneb Pod střechou je všední život barevnější

14:00 Pěvecký sbor JAMÁČEK z TOTEMu
14:30 Radovánek – vystoupení ZUMBA S JANOU a SPIDER DANCE COMPANY 15:00 Pěvecký sbor ANDÍLCI
15:30 Soubor lidových tanců BOLEVÁČEK a vystoupení kurzistek ORIENTU SE SAIDOU z TOTEMu
16:00 Hudební skupina NA SKOK a vokální kvartet ČTYŘI TETY
16:35 Krašovská akvity centrum – vystoupení a workshop TWERKIE;vystoupení LATINO KLUBU z TOTEMu
17:00 Hudebnní soubor SENIORKAPELA z TOTEMu
17:30 Taneční skupina ADETO z TOTEMu a ukázka KARATEDÓ STEKLÝ
18:00 Komorní pěvecký sbor KOST z TOTEMu 18:30 Pečení buřků s hudebním doprovodem

V rámci TRŽIŠTĚ se můžete těšit na:
· Zážitkovou hru pro dě i dospělé se sladkou odměnou a slosováním o ceny
· Ukázky sousedského umu – výrobky, tvoření
· Představení organizací a spolků ze sousedství
· Burzu zahradních rostlin a mnoho dalšího.

V 18:30 hod. zahájíme sousedskou večeři u ohýnku za hudebního doprovodu.
 

2. ECM - Bolevecká náves / Přijďte si hrát, přijďte na koláč

14:00 - 18:00

Přijďte si hrát - dětský den, soutěžní stanoviště, malování na obličej, zvířátka z balónků, trampolína
Relax na zahradě - dejte si spolu kávu a zastavte se uprostřed shonu
Kniha hledá domov- odneste si domů knihy, které hledají nové majitele

3. Ledovec - Karoliny Světlé / Dny Světlé 2019

14:00-18:00

Program na ulici - občerstvení, hudba, zpěv, společná večeře.

4. Blízký soused - Husovo náměstí / Husovo náměstí ožívá pro děti

15.00 - 17.00 Atrakce pro děti na téma: Cesta kolem světa
17.00 - 18.00 Vystoupení dětí z organizace Blízký soused, z.s. a taneční vystoupení skupin Paprsek a Khamoro Plznatar

 

5. Česko - německý fond budoucnosti - sadový okruh / Das Fest

bohatý program si můžete prohlédnout zde: https://www.dasfest.cz/cs/

 

6. Muška - Lhota / Sousedé ve Lhotě

15:00 – 17:00 hod - Workshop pečení chleba v klasické venkovní kamenné peci na chleba
15:00 – 17:00 hod – Workshop zahrádkaření s Muškou
14:00 – 19:00 hod – Dětské zábavní odpoledne plné her a zábavy, výroby masek, malování, hraní si s keramickou hlínou atd.
16:00 – 17:30 hod – Pečení a ochutnávání prasátka.
18:00 – 20:00 hod – Vystoupení živé hudby (Domácí násilí)
20:00 – 22:00 hod – Společné posezení u ohně při ochutnávaní chleba a pečení buřtů na ohni a masa na grilu (volná zábava).