Vystoupení

Zaregistrovali jste se k sousedké večeři na sobotu 27.5.? Pak máte možnost vybrat si z naší nabídky vystoupení, které přijede až před Váš dům.

V roce 2017 jsme pro vás připravili několik novinek: v rámci naší nabídky vystoupení budete moci vybírat  z několika kapel, které v létě zavítají na festival Živá ulice a nebo si k sobě domů můžete objednat některého z kuchařů plzeňských restaurací, který připraví vybranou specialitu a ještě nechá něco ochutnávek pro vaši společnost. A pokud nevyberete z kapel ani kuchařů, možná vám udélá profi fotograf, který zvěční vaše setkání dle vašich přání nebo dětské divadlo pro vaši dětskou společnost.

Vybírejte a pište svá přání na sousede@plzen2015.cz. E-maily budeme zpracovávat chronologicky a může se stát, že až se dostaneme k tomu Vašemu, bude už volba obsazena. Pokusíme se nabídnout další alternativu, ale lepší bude, pokud nám náhradní vystoupení  a časy napíšete rovnou vy.

Pozor!! letos nejsou u všech vystoupení stejné časy.

Váš vyběr nejprve potvrdíme na e-mail a poté zašleme i kontakt na vystupující, kdyby se nemohli dozvonit...

Užijte si to!

  kdo foto popis nutné časy
  >>> HUDBA        
1. Ridina Ahmed / z Živé ulice

 

 

Původní písničky z představení La ňina - obří loutky v ulicích města Plzně v srpnu 2015, jazzové standardy a možná i něco z vlastní experimentální tvorby.

3 muzikanti - zpěv, kontrabas, akordeon

bandzoneprofil

web, kde najdete i ukázky

elektřina pro připojení 3x220V

17:00-18:00
Černická 20,22,24

18:30-19:30
Mikulášské náměstí

20:00-21:00
Karla Steinera 8

 

2. Houpací koně / z Živé ulice

Alternativní rock z Ústí v akustické úpravě.

4 muzakanti - 2x kytara, basa, klavesy, bici

bandzoneprofil

web,kde najdete i ukázky

elektřina

17:00-18:00
Nad Mlýnem

18:30-19:30
Karoliny Světlé

20:00-21:00
Prosná

3. Heather son / z Živé ulice

Americká jižanská klasika, poklady z irského ostrova i zlato let šedesátých v něžném dvojhlasém podání za doprovodu kytar a dalších nástrojů.

2 muzikanti - kytara, zpěv

ukázka

elektřina

volte, pokud je vaše večeře poblíž centra Plzně

17:00-18:00
Neumannova 3

18:30-19:30
Borská 43

20:00-21:00
Koperníkova

4. Fregata / naše klasika

folk - převážně vlastní tvorba

5 muzikantů: zpěv,perkuse;
kytara,klávesy, baskytara

bandzone profil

web,kde najdete i ukázky

elektřina

18:00-19:00
Doudlevecká 55

19:30-20:30
zámecký park Křimice

21:00-22:00
Na terasách 14

5. Malý lidový soubor / naše klasika

folklór

9 muzikantů: 9 muzikantů:  3x housle, kontrabas,
dudy, 2 zpěváci,2 klarinety

web, kde najdete i ukázky

šatna na převlečení

18:00-19:00
K Nivě 15

19:30-20:30
Jiráskovo náměstí

21:00-22:00
Halštatská 10

6. Pepa Peechek Švantner / letos poprvé

country & oldies

1 muzikant s kytarou

web, kde najdete i ukázky

nemá, elektřina může být

18:00-19:00
Dušínova 1

19:30-20:30
Malesická 10

21:00-22:00
Žitná 911 - Vejprnice

7. Sevdah - Gabra i muzički gosti / letos poprvé v této sestavě

balkánská muzika

4 muzikanti - zpěv, sáz(turecká loutna), trumpeta, kytara, perkuse, saxofon

ukázka - pouze pro představu, v nabídce je jiná sestava

elektřina k přizvučení zpěvu

vybírejte, pokud máte uzavřený prostor-zahradu, dvorek, kde bude hlídat děda zpěvaččíny malé dcerky :-)

17:00-18:00
Sušická 75

18:30-19:30
Sušická 14

20:00-21:00
U Pramenů-Pod všemi svatými

  >>>TANEC        
8. Tanec v Plzni / vystoupení a workshop taneční vystoupení salsy, workshop salsy
nebo bachaty

 

přijede 4-6 párů (tedy 8-12 lidí)

ukázka

prostor
se zpevněným povrchem-
beton, dlažba,
asfalt min.6x6,


zvuk zajistí vlastní
bezdrátový
reproduktor

18:00-19:00
Brněnská 46

19:30-20:30
Růžová

21:00-22:00
Vrbovecká 8

  >>>DIVADLO        
9. Střípek / divadlo pro nejmenší

O Koblížcích

"Domácí" divadlo, které může vzniknout v každém bytě. Stačí pár kusů oblečení, improvizované loutky, stůl a koš na prádlo s ubrusem - základ scény, a pak chuť si hrát - spolu, s věcmi, se slovy, s příběhy.

Hrají – Dagmar Feifrlíková, Šárka Chvalová, František Kaska

4 obyčejné židle, nebo 2 židle a lavičku (2 židle na hraní, ostatní na rekvizity)

volte, pokud se u vás sejde skupinka alespoň 10 dětí od 4 let

17:00-18:00
Valtická 1

18:30-19:30
V bezinkách 3

20:00-21:00
Barrandova 8

  >>>FOTOGRAF Je libo profi fotku Vaší společnosti?      
10.

Roman Muchka / iateliér

 

Zapomeňte ne fotky z mobilu, máte jedinečnou příležitost pozvat si fotografa, který Vaši sousedskou večeři zvěční tak, že i prapravnoučátka rozeznají šibalský úsměv ve vašich očích.

něco o Romanovi

Krom Vás nic. ZRUŠENO
  >>> KUCHAŘI Předvedou jak na to a navíc nechají něco na ochutnání pro vaši společnost. Do čeho se můžete pustit: Co bude třeba: Kdy?
11.

Honza Ženíšek / šéfkuchař a majitel vegetarian bistro Satyr

 

Veganský mexický burger z černých fazolí s rajčatovou salsou a avokádovým dipem  z bistra Satyr, které letos oslavilo šesté narozeniny. roztopený grill a nebo elektrika pro připojení grillu elektrického, stůl pro pŕípravu 18:00-19:00
Klatovská 89

 

19:30-20:30
Slunečná 344

 

21:00-22:00
Studentská 105

12. Honza Leitl / šéfkuchař Spilka, Kulinářské večery v kuchyňském studiu Elza v Rokycanech, Rybí festival Dobříš, Od roku 2015 dohled nad stravovaním FC Viktoria Plzeň na zahraničních vyjezdech :-) American BBQ Ribs
Pikantní vepřová žebírka v originální marinádě, jalapeňos salsa, rozpékaná bageta
roztopený grill na dřevěné uhlí nebo plynový 18:00-19:00
Černická 20

 

19:30-20:30
na Cihlářce 2
 

 

21:00-22:00
U pramenů

13.

Plzeňský žrout / foodblogger a kuchař amatér

Jmenuji se Honza, ale  rád se prezentuji svým projektovým jménem Plzeňský žrout. Na Instagramu a Facebooku se pod tímto názvem skrývá gastroprůvodce Plzní a kuchař z řad amatérských.

Baví mě v kuchyni experimentovat a zkoušet klasické recepty moderním neotřelým způsobem.

U Vaší večeře připravím: Kuskusový salát s batátami a fazolkami, Salát Waldorf a Domácí ajčatovou salsu

https://www.instagram.com/plzenskyzrout/

https://www.facebook.com/plzenskyzrout/

snad jen stůl na přípravu 18:00-19:00
Květná 12

 

19:30-20:30
Koperníkova 35-41

21:00-22:00
Prešovská 8, střešní terasa / podkroví

Předpokládané termíny:

15.5. ukončení příjmu přihlášek k sousedským večeřím,

15.5. - 19.5. výběr vystoupení sousedy,

24.5. termín, kdy nejpozději budeme informovat vystupující, zda byli vybráni a jaký mají harmonogram,

27.5. EDS - 15:30- 16:30 hod setkání všech vystupujících v DEPO2015, podpis smluv, nalodění do vozů,

                    17:00 - 22:00 hod 3 hodinová vystoupení na vybraných sousedských večeřích ve 3 různých  časech

 7.6. splatnost honorářů